قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / درباره ما

درباره ما

 با سلام واحترام
کارگاه و مجموعه کاشی سازی ماندگار به سرپرستی آقای علی یادگاری با سابقه حدود  29 سال ( شروع فعالیت از سال 1372 )در شهر هنر پرور اصفهان مشغول فعالیت می باشد .
از زمان تاسیس تا کنون این کارگاه در زمینه تولید و ساخت کاشی های سنتی (هفت رنگ , معرق , معقلی, مینیاتور) فعالیت داشته و آثار متعددی از این مجموعه زینت بخش اماکن و بناهای شهرهای داخلی و خارجی گردیده است .
این کارگاه با تکیه بر کیفیت و دوام در محصولات تولیدی با بهره گیری از طرح و نقش های متنوع رضایت مخاطبین و مشتریان با هر سلیقه ای را حاصل نموده و بهترین تبلیغ را در ارائه کار با کیفیت میداند .
مجموعه ما با بهره گیری از تجربه و دانش و  تلفیق روش های سنتی و دانش روز در ارائه تولیدات خود با بهترین کیفیت قدم برداشته و نقش موثری در آموزش و اعتلای این هنر و صنایع دستی ایران و استان ایفا میکند.
لازم به ذکر است مدیریت و پرسنل کاشی سازی ماندگار این افتخار و سعادت را داشته و دارند که ساخت کاشی های مدارس مساجد حسینیه ها رستوران ها و انواع مکان های خارجی و داخلی به ایشان واگزار نموده اند .

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از شما عزیزان خواهشمندیم نظرات و پیشنهات خود را به ما منعکس نمایید تا با یاری خدا و همراهی شما بتوانیم تولیدات خود را هر چه بهتر ارائه نماییم . 

داری مجوز رسمی و پروانه کسب  معتبر از وزارت بازرگانی و هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور

دارای پروانه تولید کارگاهی صنایع دستی از اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری معاونت صنایع دستی و هنر های سنتی استان اصفهان